Kadra na turniej w Zabrzu

Już 8 lutego na hali sportowej Pogoń przy ul. Wolności 412 odbędzie się turniej rocznika 2004.

W turnieju weźmie udział 8 drużyn, podzielonych na dwie grupy eliminacyjne. Współzawodnictwo w tej fazie grupowej przeprowadzone zostanie systemem „każdy z każdym”, w fazie finałowej drużyny rozgrywają mecze systemem pucharowym, półfinały pierwsze miejsca z gr. A i B z drugimi zespołami z grup A i B, natomiast drużyny które zajęły miejsca trzecie w grupie A i B grają z zespołami, które zajęły miejsca czwarte w swoich grupach tzw. małe półfinały Zwycięzcy oraz przegrani powyższych gier grają już o konkretne miejsca ustalając jednocześnie końcową kolejność na zakończenie turnieju.

Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00, a zakończy koło godziny 15.

Kadra:

1. Chałubiec
2. Cieślik
3. Gońda
4. Potoczny
5. Saternus
6. Szulewa
7. Waniek
8. Trybel

Kolejne dwa nazwiska będą ogłoszone w przyszłym tygodniu.
Jeżeli zawodnik z listy będzie nieobecny tego dnia, proszony jest o poinformowanie trenera o tym fakcie, JAK NAJWCZEŚNIEJ!
Przypominam, że na turniej zabieramy: legitymacje, buty na hale, ochraniacze, napoje. Wszyscy przychodzimy w dresach i czarnych koszulkach.

Zbiórka: 7:45 pod C.K. Karolinka, przypominam, że każdy zabiera ze sobą 25 zł (na transport busem), klub opłaca wpisowe.