Podsumowanie miesiąca oraz rozgrywek Ligowych

Trampkarze 2004 gr.2

Przyszedł czas na podsumowanie występów naszej drużyny w rozgrywkach ligowych.

Grupa składała się z 9 zespołów. System rozgrywek, każdy z każdym.

Kadra zgłoszona do Ligi liczyła 19 osób. W 8 spotkaniach, aż 17 zawodników znalazło się w składach na mecze. Kamil Smyła oraz Maciek Włodarczyk nie zagrali, ale było to spowodowane częstymi zachorowaniami. Bartosz Szopa, Jakub Potoczny, Szymon Cieślik oraz Dawid Biadacz zagrali natomiast we wszystkich ligowych potyczkach.

UKS Ruch II Radzionków zajął 5 miejsce, zdobywając 12 punktów. 4 razy wygrywając i 4 razy ponosząc porażkę. Stosunek bramek, 45-38.

45 strzelonych bramek jest zasługą całego zespołu, a na listę strzelców wpisało się 8 adeptów piłki nożnej.

Szymon Cieślik 17 razy trafiał do siatki przeciwnika, co dało mu 4 miejsce w ogólnej klasyfikacji króla strzelców rocznika 2004 gr.2.
Jakub Potoczny oraz Filip Saternus strzelili po 7 bramek, Paweł Dąbrowski ustrzelił 5, Oskar Wojtas i Dawid Biadacz po 3, Karol Sapa 2, a Mateusz Kosik 1.

Podsumowując wszystkie nasze występy, jestem zadowolony z drużyny. W 8 ligowych meczach, na możliwe 24 punkty zdobyliśmy połowę. To całkiem niezły wynik, patrząc na to z jakimi zespołami mierzyliśmy się w naszej grupie. Porażki z drużynami TS Tarnowiczanka, czy JSS Silesia były dobrymi lekcjami dla całej naszej grupy. Okazałe zwycięstwa z drużynami z Piekar udowodniły, że w piłkę grać też potrafimy.

Co do października, 100 % frekwencji mają, Cieślik, Dąbrowski, Knop, Szulewa, Wojtas, Szopa.