13:1 w ostatniej kolejce Ligi Trampkarzy

W ostatnim spotkaniu o ligowe punkty drużyna UKS Ruch Radzionków odniosła wysokie zwycięstwo na boisku przy Narutowicza 11 w Bytomiu. Ekipa prowadzona przez trenera Hajdę nie dała szans Klubowi Sportowemu Piekary Śląskie i strzeliła po raz drugi w ligowym spotkaniu, 13 bramek tracąc tylko 1, tym samym powtórzyła wynik z przed tygodnia z innym z Piekarskich klubów.

Miło było dzisiaj oglądać grę naszej drużyny, kiedy dobrze przez większą część spotkania operowała piłką. Miała przewagę i dokumentowała to kolejnymi bramkami. A strzelali dzisiaj: Cieślik 6, Dąbrowski 3, Potoczny 2, Sapa 2.

Kadra meczowa: Szopa, Potoczny, Szulewa, Biadacz, Saternus, Dąbrowski, Cieślik, Chałubiec, Wilczek, Wlazły, Sapa.

Zwycięstwo to drużyna dedykuje Oskarowi Knop.

Początek meczu był trochę niemrawy. Nie wiem czy to ze względu na pogodę a w zasadzie niską temperaturę czy brak determinacji. Faktem jest, że po 10 minutach, nasza gra wyglądała już dużo lepiej, a niektóre sytuację jakie sobie w tym meczu stwarzaliśmy na prawdę zasługiwały na brawa. Szkoda straconej bramki, ale to kolejna nauczka i lekcja na przyszłość. Każdy z grających dzisiaj piłkarzy zasługuje na pochwałę. Dla mnie osobiście, MVP tego meczu to Szymon Wilczek. Nie strzelił bramki, ale to w jaki sposób dzisiaj walczył o każdą piłkę, odbierał, a przede wszystkim przerwał dwie ciekawie zapowiadające się kontry drużyny z Piekarach, pokazuje, że ciężka praca na boisku, popłaca.

Powiązana galeria: