Nowy rok, nowe wyzwania

W nowym roku, czas na małe odświeżenie strony oraz stworzenie czegoś zupełnie innego co do tej pory. Czas na zmiany!

Chciałbym złożyć wszystkim jeszcze raz wszystkiego co najlepsze na ten 2015 rok.
Co nas czeka?

Ponad setka jednostek treningowych, kilkadziesiąt meczów ligowych, parę turniejów piłkarskich ale przede wszystkim dużo tego co kochamy, Piłki Nożnej.

Naszą Reprezentację czekają w tym roku kolejne mecze eliminacji do ME we Francji, a nas czekać będzie dużo zabawy, uśmiechu, ale także ćwiczeń oraz zadań na każdym treningu.

Przypomnę, kto został wyróżniony na jesień 2014.
Szymon Cieślik zdobył w rozgrywkach ligowych 17 bramek, Paweł Dąbrowski oraz Paweł Szulewa uzyskali najlepszą frekwencję. Szulewa został również wyróżniony statuetką, za największy postęp w ciągu ostatnich paru miesięcy.

Pochwały należą się nie tylko tej trójce, a wszystkim naszym zawodnikom, którzy dzielnie w okresie sierpień - grudzień ciężko trenowali by polepszać swoje umiejętności.

Prawdą jest natomiast fakt, że największe korzyści w postaci samorozwoju piłkarskiego uzyskali chłopcy którzy byli obecni prawie zawsze. Ten temat jest czasami spychany na dalszy plan, a przecież jest równie ważny jak każdy inny.
Ktoś kto był obecny na połowie zajęć będzie miał większe braki do nadrobienia w najbliższym czasie. Moim życzeniem na nowy rok jest to by każdy przed wakacjami mógł powiedzieć sobie: "dałem z siebie wszystko, jestem szczęśliwy, i zadowolony z siebie, z kolegów z drużyny, z moich postępów".

Jakie zmiany nas czekają?

Kadrowo nie wiele się zmieni, rok kończyliśmy w 20 osobowym składzie, a rozpoczniemy najprawdopodobniej o jednego zawodnika więcej, co mnie osobiście bardzo cieszy.

Treningi jak na razie pozostaną bez zmian. Trenować będziemy w Poniedziałki w sali gimnastycznej Ragoru o 17:15. w Piątki w Gimnazjum o 15:30 oraz w Soboty w Hali MOSIR o 8:30.

Z pewnością zagramy w turniejach (najbliższy organizowany 11 stycznia), a także zagramy spotkania kontrole z pobliskimi drużynami.

Czeka nas również mała reorganizacja rozgrywek ligowych, ale w tym temacie będziemy wiedzieć coś więcej na przełomie marca - kwietnia.

Co do rozgrywek tu również osobiście postanowiłem, że każdy zawodnik który będzie brał udział w spotkaniu ligowym zostanie oceniony przez trenera, jako punkt odniesienia do reszty grupy, innych spotkań i całego sezonu ligowego.

Na stronie internetowej będzie można sprawdzić obecności.

Więcej informacji wkrótce!