Podsumowanie sierpnia
  1. W sierpniu odbyło się 8 jednostek treningowych.
    Pierwszy odbył się 12 sierpnia.
  2. 1 trening został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych.
  3. Średnio na treningach było obecnych 12 zawodników.
    To i tak całkiem niezły wynik. Jak wiemy wiele rodzin z dziećmi w tym miesiącu wyjechało na wakacje.
  4. 100% frekwencją pochwalić może się aż 5 zawodników: Kuba Potoczny, Mateusz Kosik, Oskar Wojtas, Mateusz Wlazły i Paweł Szulewa.
  5. Mamy również nowego członka naszej grupy. Od początku sierpnia trenuje z nami Oskar Knap.
  6. Chłopcy dostali nowe czarne koszulki z logo UKS Ruch Radzionków.
  7. Wrodarczyk Ignacy i Bartek Czerwiński zostali przeniesieni do starszej grupy rocznika 2003.
  8. Patryk Cieszyński najprawdopodobniej przeniesie się do klubu z Siemianowic Śląskich.
  9. Tymoteusz Sznober nie będzie dalej trenował w naszym zespole.
  10. Niestety nadal nie otrzymałem informacji co do Denisa Biernata, Patryka Mateja.
    Przypominam że każdy zawodnik który rezygnuje z treningów w UKS Ruch Radzionków jest zobowiązany do zwrócenia Dresu oraz Torby. Koszulka, spodenki oraz getry były opłacane przez rodziców dlatego zostają w domu.